• Na vrchu stronki1
  • Na vrchu stronki 2
  • Na vrchu stronki3
  • Na vrchu stronki4
  • Na vrchu stronki5
  • na vrchu stranki 4,5

Nejčastěji kladené otázky

    Na čem se zakládá naše konkurenčnost?
    Cena naší služby (materiál a provedení) jsou výrazně levnější, než je pouze cena populárních izolačních materiálů v marketech se stavebninami. Navíc nabízíme to, co není v marketech: dlouholetou záruku.

    Čím se lišíme od jiných firem?
    Výrobci izolačních prostředků uvádějí technologické množství spotřeby prostředků vypočtené v laboratorních podmínkách. Avšak zdivo ve starých budovách má rozvrstvení, póry, šterbiny, dutiny, netěsné spáry atd. Způsobuje to výrazné zvětšení spotřeby v poměru k údajúm z technických návodů. Použití technologického množství za těchto podmínek nezajišťuje správnou izolaci zdiva, bohužel většina dodavatelů u tohoto zůstává, aby omezili náklady a nepřiplatili k zakázce. U našich prací nepoužíváme termín "technologické množství" a používáme takové množství, abychom provedli účinnou izolaci u každého typu zdiva. A při tom ceny našich služeb (materiál a provedení) jsou levnější než je cena populárních izolačních materiálů dostupných ve stavebních marketech .

    Jak mohu odhadnout cenu provedení izolace?
    Stačí změřit tlušťku a délku zdiva a také druh materiálu, z jakého je provedeno. Pak nás kontaktujte a uveďte název obce, kde se mají provádět práce.

    Když obnovím izolaci, ušetřím na nákladech spojených s údržbou nemovitosti?
    Vlhká stěna stejně jako mokrý oděv nedrží teplo. Účty za topení mohou být vyšší až o 100%. Stavební látka podléhá destrukci, objevují se houby a špatné mikroklima. Hodnota nemovitostí se snižuje o několik procent.

    Lze zateplit starou vlhkou budovu bez obnovy vodorovné izolace?
    Často po zateplení starých domů polystyrénem jejich vlhkost prudce roste, protože nemají účinnou protivlhkostní izolaci a nová termoizolační vrstva nedovolí zdivu dýchat. Obnovení izolace má být provedeno mnohem dříve než zateplení budovy.

    Má vlhkost vliv na moje zdraví a na to, jak se cítím?
    Vlhký podklad je živnou půdou pro houby a plísně. Jejich výskyt způsobuje podráždění pokožky, potíže dechových cest, závratě, poruchy paměti, nebezpečné nervové choroby a také tvorbu rakoviny.

    Mohu počítat s dalším poradenstvím spojeným s pracemi ve vlhkých stavebních objektech?
    Po provedení izolace bezplatně pomáháme našim zákazníkům se správným výběrem stavebních materiálů a s jejich použitím, jestliže plánují další rychlou opravu vlhké nemovitosti. Nelze provést důkladnou opravu silně vlhké budovy bez alespoň kosmetických doplňkových prací.